BLOG

Monika i Tomek

Dodano: 2015-10-11 21:37

Tego dnia przez Poznań i okolicę przetaczały się potężne chmury - ale nam pogoda i dobre humory dopisały - to ostatnie zwłaszcza. Bardzo dziękujemy za to spotkanie. Było niesamowicie :)

zobacz więcej

Ania i Maciej

Dodano: 2015-10-05 17:31

27 czerwca, piękny słoneczny dzień należał do Anny, Macieja i ich malutkiej córeczki. Najpierw cudny ślub w zabytkowej sali Wagi Miejskiej w Poznaniu a na koniec chrzciny w kameralnym kościółku w Biedrusku. Było pięknie i wzruszająco - popatrzcie sami.

zobacz więcej

MAK

Dodano: 2015-10-03 10:57

MAK czyli Marzanna Antek i Krzysztof... w pierwszej kolejności to rodzina. Rodzina, która przeżyła wiele, pokonała chorobę i przeciwności losu by teraz podzielić się swoimi doświadczeniami i pomagać innym. Chcąc spłacić dług wdzięczności wobec losu otworzyli ośrodek szkoleniowy dla rodziców nowo narodzonych dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi.

Ośrodek mieści się w pięknym budynku zaprojektowanym przez Piotra Barełkowksiego . Nietuzinkowe wnętrza to zasługa Joanny Jędraszak. W takim pięknym otoczeniu łączącym sztukę z architekturą oraz zamiłowaniem właścicieli do kultury wschodu rodzice z pewnością odnajdą spokój i harmonię. Zapraszamy was do odwiedzenia strony internetowej ośrodka i odszukania profilu na facebooku.

Tymczasem kilka zdjęć z tego niezwykłego miejsca.

zobacz więcej

Franuś :)

Dodano: 2015-09-27 11:06

Przedstawiamy wam dziś 16 dniowego Franka. Słodka kruszynka i oczko w głowie rodziców.

zobacz więcej

Jula

Dodano: 2015-09-22 08:17

Ta sesja długo zostanie w mojej pamięci. Było to piękne słoneczne popołudnie miło spędzone w towarzystwie dziewcząt w pięknym miejscu - Hoteliku Rozmaitości Dziewczyny świętowały w ten niezwykły sposób urodziny jednej z nich. Popatrzcie jak pięknie wyglądały! Zapraszamy!

zobacz więcej

Roczek Ignasia

Dodano: 2015-09-08 20:41

To była jedna z tych sesji, do których wraca się z przyjemnością i uśmiechem. Ignaś pozował przed naszym obiektywem nie pierwszy raz. Maluszek skończył już rok i z tej właśnie okazji mieliśmy ogromną radość ponownie się spotkać. Było wesoło - popatrzcie sami :)

zobacz więcej