BLOG

Jesienna sesja.

Dodano: 2014-09-22 19:37

Na przekór pogodzie zapraszamy was dziś na jesienną sesję w plenerze. Nasz niespełna półtoraroczny model bawił się wyśmienicie w lesie pełnym ... patyków. Przy okazji sam pstrykał fotki. Popatrzcie jak pięknie może być jesienią.

zobacz więcej

Reggae na Piaskach - czyli tak to się zaczęło.

Dodano: 2014-07-23 19:41

Zalew Piaski Sczygliczka to miejsce niezwykłe. Odbywa się tutaj jeden z większych festiwali muzyki reggae. Niezmiennie od wielu lat chętnie wracamy w to miejsce. To tutaj stawialiśmy nasze pierwsze kroki w dziedzinie fotografii koncertowej i to tutaj znaleźli się ludzie, którzy nam zaufali i docenili naszą pracę.

W naszym kalendarzu festiwalowym zwykle widniały dwie pozycje obowiązkowe: Ostróda i Ostrów właśnie. Ukochany Ostrów, w którym łączą się nasze dwie pasje: fotografia z muzyką. Zapraszamy was do obejrzenia kilku zdjęć z festiwalu a zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia pełnej galerii na www.rrr.com.pl Mamy nadzieję, że zdjęcia się wam spodobają, a może nawet zachęcą do odwiedzenia tego miejsca w przyszłym roku.

zobacz więcej

Księżyc.

Dodano: 2014-04-23 16:27

Czasami to co jest naszym hobby doceniają inni. Tym razem jedno ze zdjęć Księżyca zostało wykorzystane w grafice będącej ilustracją do książki. Autorem zdjęcia jest Piotr, który astronomią interesuje się nie od dziś, gościnnie prowadzi również seanse w planetarium w Potarzycy koło Jarocina. Najbliższy zresztą już niebawem w Noc Muzeów. Zapraszamy :)

zobacz więcej