BLOG

Wspomnienie lata.

Dodano: 2015-10-28 21:38

To było na prawdę miłe spotkanie. W miejscu nieprzypadkowym, bo na Śródce, gdzie jak wiele innych par tak i Oni zapięli swoją kłódkę na Moście Jordana. Popatrzcie jak było pięknie.

zobacz więcej

Bardzo niezwykły wieczór panieński

Dodano: 2015-10-23 10:56

Spotkaliśmy się w piękne jesienne popołudnie na poznańskiej Cytadeli. Ania - przyszła panna młoda nie wiedziała, że w sesji weźmie również udział jej malutka córeczka. To była piękna niespodzianka. Cieszymy się, że mogliśmy być jej częścią. Popatrzcie jak było cudownie.

zobacz więcej

MAK

Dodano: 2015-10-03 10:57

MAK czyli Marzanna Antek i Krzysztof... w pierwszej kolejności to rodzina. Rodzina, która przeżyła wiele, pokonała chorobę i przeciwności losu by teraz podzielić się swoimi doświadczeniami i pomagać innym. Chcąc spłacić dług wdzięczności wobec losu otworzyli ośrodek szkoleniowy dla rodziców nowo narodzonych dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi.

Ośrodek mieści się w pięknym budynku zaprojektowanym przez Piotra Barełkowksiego . Nietuzinkowe wnętrza to zasługa Joanny Jędraszak. W takim pięknym otoczeniu łączącym sztukę z architekturą oraz zamiłowaniem właścicieli do kultury wschodu rodzice z pewnością odnajdą spokój i harmonię. Zapraszamy was do odwiedzenia strony internetowej ośrodka i odszukania profilu na facebooku.

Tymczasem kilka zdjęć z tego niezwykłego miejsca.

zobacz więcej

Jula

Dodano: 2015-09-22 08:17

Ta sesja długo zostanie w mojej pamięci. Było to piękne słoneczne popołudnie miło spędzone w towarzystwie dziewcząt w pięknym miejscu - Hoteliku Rozmaitości Dziewczyny świętowały w ten niezwykły sposób urodziny jednej z nich. Popatrzcie jak pięknie wyglądały! Zapraszamy!

zobacz więcej

Magda i Radek

Dodano: 2015-07-28 14:51

Choć maleńki Tadek jest już z nami my wracamy do pięknej sesji ciążowej jego rodziców. Szukaliśmy wtedy pola maków a znaleźliśmy - zupełnie przypadkowo - olśniewające pole białego łubinu. Popatrzcie jak było cudnie...

zobacz więcej

Piotruś.

Dodano: 2015-07-23 14:19

Na małego Piotrusia czekaliśmy z ciekawością. Sesja ciążowa jego mamy była jedną z naszych ulubionych. Rodzice oboje zainteresowani fotografią zdecydowali się właśnie nam powierzyć swój największy skarb - to dla nas dużo znaczy :) Poznajcie wspaniałą rodzinkę :)

zobacz więcej