BLOG

Reggae na Piaskach.

Dodano: 2016-07-24 20:56

Reggae na Piaskach - tu ładujemy nasze akumulatory już od lat. Cudowne miejsce spotkań wspaniałych ludzi z miłością i pasją do muzyki. Zapraszamy!

edit. rodzice maluszków... zdjęć mam więcej... nie publikuję ale chętnie je wam udostępnię - piszcie śmiało :)

zobacz więcej

Symfoniczne reggae, czyli Gentleman w Poznaniu.

Dodano: 2015-05-02 15:47

To był pierwszy taki koncert w Polsce. A może i na świecie? Gwiazda reggae wystąpiła na jednej scenie z własnym bandem, w towarzystwie orkiestry i chóru chłopięcego! Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Oby się jeszcze powtórzyła taka okazja!

zobacz więcej

One Love

Dodano: 2014-11-26 21:56

Dawno nie było u nas fotografii koncertowej. Czas to nadrobić. Tym razem z aparatem odwiedziliśmy One Love we Wrocławiu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z imprezy. Więcej na www.rrr.com.pl

zobacz więcej

Reggae na Piaskach - czyli tak to się zaczęło.

Dodano: 2014-07-23 19:41

Zalew Piaski Sczygliczka to miejsce niezwykłe. Odbywa się tutaj jeden z większych festiwali muzyki reggae. Niezmiennie od wielu lat chętnie wracamy w to miejsce. To tutaj stawialiśmy nasze pierwsze kroki w dziedzinie fotografii koncertowej i to tutaj znaleźli się ludzie, którzy nam zaufali i docenili naszą pracę.

W naszym kalendarzu festiwalowym zwykle widniały dwie pozycje obowiązkowe: Ostróda i Ostrów właśnie. Ukochany Ostrów, w którym łączą się nasze dwie pasje: fotografia z muzyką. Zapraszamy was do obejrzenia kilku zdjęć z festiwalu a zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia pełnej galerii na www.rrr.com.pl Mamy nadzieję, że zdjęcia się wam spodobają, a może nawet zachęcą do odwiedzenia tego miejsca w przyszłym roku.

zobacz więcej