O NAS

Najlepsi fotografowie ślubni z całego świata na MyWed


KIM JESTEŚMY?

Cześć! Jesteśmy małżeństwem i od ośmiu lat działamy w fotograficznym tandemie. Nasz żywioł to reportaż. Kochamy łapać chwile, uwieczniać prawdziwe emocje. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej i rodzinnej oraz naturalnej fotografii lifestyle. Działamy na terenie Poznania i Wielkopolski.

JAK PRACUJEMY?

Fotografujemy we dwójkę. Jedna z naszych wspaniałych klientek opisała nas wiele lat temu jako tandem. Bardzo nam się to spodobało, bo idealnie opisuje nasz zespół i sposób pracy. Chociaż to ja (Iza) jestem tak zwanym pierwszym fotografem to jednak lubimy pracować razem. Uzupełniamy się idealnie! Sesje rodzinne, noworodkowe lifestyle i plenery narzeczeńskie to zdecydowanie moja działka i mój żywioł. Piotr spełnia się natomiast w reportażu, reportażu z eventów i współpracy z firmami. Odpowiada również za sprawy techniczne, co jest dla mnie wybawieniem.

Wczesną wiosną szukamy nowych cudownych miejsc plenerowych, kochamy las, jeziora, łąki ale jeśli marzycie o sesji miejskiej nie ma sprawy. Architekturę czuję jak nikt inny bo z wykształcenia jestem architektem.

Podsumowując:

Iza (architekt, estetka i miłośniczka ładnych rzeczy) odpowiada w tym duecie nie tylko za zdjęcia, ale również za ich kolory, czyli obróbkę, w tandemie siedzi z przodu, jest tak zwanym pierwszym fotografem, ma kobiece spojrzenie na fotografię lubi jednak i nie stroni od typowo reporterskich ujęć.

Piotr (dziennikarz, gaduła z zamiłowania, kocha muzykę i swoją żonę) drugi fotograf, odpowiada za zdjęcia, ładowarki i sprzęt generalnie i za to, że nigdy się nie spóźniamy ;) i za to, że każdego widać na Waszym zdjęciu grupowym. Jeśli zechcecie odpowie również za muzykę, ale o tym przeczytacie trochę później.

Jak już może wiecie kochamy też reggae, góry (Bieszczady zwłaszcza), cosplay i wszystko co związane jest ze Star Wars. Mamy ośmioletniego syna Kubę, którego też kochamy ;) Swoimi pasjami, wiedzą i backstage'm z pracy chętnie dzielimy się na Instagramie. Znajdziesz tam sporo ciekawych materiałów o pracy fotografa, ślubach i sesjach zdjęciowych. Zapraszamy! Z chęcią posłuchamy też kim Wy jesteście. Poznajmy się!

Przez lata pracy z aparatem wykonaliśmy tysiące zdjęć. Wiele z nich trafiło na łamy gazet lokalnych i ogólnopolskich. Nasze zdjęcia znalazły się też w oficjalnym kalendarzu Miasta Poznania, oraz zorganizowanej w 2013 roku przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu wystawie "Reggae Story".

W 2018 roku zostaliśmy też wyróżnieni w plebiscycie Orły Fotografii. Zajęliśmy drugie miejsce w Powiecie Poznańskim.


Fotografia komercyjna Poznań.

Nie stronimy od fotografii komercyjnej. Współpracowaliśmy między innymi z firmami: Volkswagen, Tesco, Holpol, PGNiG, AGCO, MAN, MG sport, Kwiaciarnia Kruk a także z Urzędem Miasta Poznania i Urzędem Miasta i Gminy Murowana Goślina.


Muzyka, pasja i praca.

Fotografia to jednak nie jedyna pasja. Drugą pasją Piotra, która przez 18 lat była również pracą jest radio. Jako dziennikarz, wydawca i prezenter pracował w Ja Radio Jarocin, RMI FM i Planeta FM Poznań. Dziś zdobyte tam doświadczenie z powodzeniem wykorzystuje jako profesjonalny konferansjer.

Jako firma oferujemy kompleksową obsługę foto, konferansjerską wraz z nagłośnieniem i muzyką (także wesel).

Więcej na: www.gradjpiotr.pl


Tymczasem zapraszamy do naszego świata. Zaglądajcie na nasze media społecznościowe. Zróbmy razem zdjęcia. Obiecujemy, że nie umknie nam żadna ważna dla Was chwila. Zamkniemy ją w dobrym kadrze, na papierze fotograficznym.