O NAS

Najlepsi fotografowie ślubni z całego świata na MyWed


KIM JESTEŚMY?

Cześć! Jesteśmy małżeństwem i od lat działamy w fotograficznym tandemie. Nasz żywioł to reportaż. Kochamy łapać chwile, uwieczniać prawdziwe emocje. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej i rodzinnej oraz naturalnej fotografii lifestyle. Działamy na terenie Poznania i Wielkopolski.

JAK PRACUJEMY?

Fotografujemy we dwójkę. Jedna z naszych wspaniałych klientek opisała nas wiele lat temu jako tandem. Bardzo nam się to spodobało, bo idealnie opisuje nasz zespół i sposób pracy. Chociaż to ja (Iza) jestem tak zwanym pierwszym fotografem to jednak lubimy pracować razem. Uzupełniamy się idealnie! Sesje rodzinne, noworodkowe lifestyle i plenery narzeczeńskie to zdecydowanie moja działka i mój żywioł. Piotr spełnia się natomiast w reportażu, reportażu z eventów i współpracy z firmami. Odpowiada również za sprawy techniczne, co jest dla mnie wybawieniem bo jako typowa kobieta ja nie mam do tego głowy.

Wczesną wiosną szukamy nowych cudownych miejsc plenerowych, kochamy las, jeziora, łąki ale jeśli marzycie o sesji miejskiej nie ma sprawy. Architekturę czuję jak nikt inny bo z wykształcenia jestem architektem. Współpracujemy również ze studiem fotograficznym w którym możemy wykonać sesję w razie niepogody lub zimą.

Podsumowując:

Iza - architekt z wykształcenia, odpowiada w duecie nie tylko za zdjęcia, ale również za ich kolory, czyli obróbkę, w tandemie siedzi z przodu, jest tak zwanym pierwszym fotografem, ma kobiece spojrzenie na fotografię lubi jednak i nie stroni od typowo reporterskich ujęć, to ona komunikuje się z Wami w social mediach

Piotr - dziennikarz, gaduła z zamiłowania, kocha muzykę i swoją żonę, drugi fotograf, odpowiada za zdjęcia, ładowarki i sprzęt generalnie i za to, że nigdy się nie spóźniamy ;) i za to, że każdego widać na Waszym zdjęciu grupowym. Jeśli zechcecie odpowie również za muzykę, ale o tym przeczytacie trochę później.

Jak już może wiecie kochamy też reggae (lata temu prowadziliśmy drugi największy w Polsce portal internetowy o tej tematyce), góry (Bieszczady i Pieniny zwłaszcza), cosplay i wszystko co związane jest ze Star Wars. Mamy dziesięcioletniego syna Kubę, którego też kochamy, kota, rybki oraz...nie, nie psa... żółwia ;) Swoimi pasjami, wiedzą i backstage'm z pracy chętnie dzielimy się na Instagramie. Znajdziesz tam sporo ciekawych materiałów o pracy fotografa, ślubach i sesjach zdjęciowych. Zapraszamy! Z chęcią posłuchamy też kim Wy jesteście. Poznajmy się!

Przez lata pracy z aparatem wykonaliśmy tysiące zdjęć. Wiele z nich trafiło na łamy gazet lokalnych i ogólnopolskich. Nasze zdjęcia znalazły się też w oficjalnym kalendarzu Miasta Poznania, oraz zorganizowanej w 2013 roku przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu wystawie "Reggae Story".

W 2018 roku zostaliśmy też wyróżnieni w plebiscycie Orły Fotografii. Zajęliśmy drugie miejsce w Powiecie Poznańskim.


Fotografia komercyjna Poznań.

Nie stronimy od fotografii komercyjnej. Współpracowaliśmy między innymi z firmami: Volkswagen, Tesco, Holpol, PGNiG, AGCO, MAN, MG sport, Kwiaciarnia Kruk a także z Urzędem Miasta Poznania i Urzędem Miasta i Gminy Murowana Goślina.


Muzyka, pasja i praca.

Fotografia to jednak nie jedyna pasja. Drugą pasją Piotra, która przez 18 lat była również pracą jest radio. Jako dziennikarz, wydawca i prezenter pracował w Ja Radio Jarocin, RMI FM i Planeta FM Poznań. Dziś zdobyte tam doświadczenie z powodzeniem wykorzystuje jako profesjonalny konferansjer.

Jako firma oferujemy kompleksową obsługę foto, konferansjerską wraz z nagłośnieniem i muzyką (także wesel).

Więcej na: www.gradjpiotr.pl


Tymczasem zapraszamy do naszego świata. Zaglądajcie na nasze media społecznościowe. Zróbmy razem zdjęcia. Obiecujemy, że nie umknie nam żadna ważna dla Was chwila. Zamkniemy ją w dobrym kadrze, na papierze fotograficznym.